BDO Numerica Sp. z o.o.

Opis firmy

W Polsce BDO rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku, jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm audytorsko-doradczych.

Obecnie posiada swoje biura w Warszawie (Centrala), Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie zatrudnia blisko 300 konsultantów i ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych.

Portfolio Klientów BDO tworzą przede wszystkim podmioty z „Listy 500” największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki notowanych w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe.

Oferta firmy

Firma zawsze stara się dostosować do bieżących potrzeb Klientów, oferując im zróżnicowane, elastyczne modele współpracy, a także kompetentny, multidyscyplinarny zespół ekspertów i konsultantów.

W relacjach z Klientami stawia na kompetencje, rzetelną wiedzę i praktyczne doświadczenie pracowników oraz na wartości, z których naczelną jest dbałość o jakość i profesjonalizm dostarczanej Klientowi usługi.

Firma chętnie realizuje swoją wiedzę z klientami realizując liczne przedsięwzięcia szkoleniowe, a także organizując własne konferencje i eventy biznesowe. Ten unikalny aspekt jej działalności prowadzony w myśl zasady "od praktyka do praktyka" sprawia, że corocznie uczestnikami szkoleń i konferencji BDO jest ponad 8 tys. osób.

Działalność edukacyjna BDO wspierana jest dodatkowo aktywnością wydawniczą firmy.