ROI CONSULTING Sp.z.o.o.

Opis firmy

ROI Consulting powstał w 2007 roku z zamysłem wykreowania organizacji szkoleniowej, która opierać się będzie na najwyższej klasy specjalistach w obszarze szkoleń biznesowych. Powstał zespół, który jest w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty wymagające zaawansowanej wiedzy eksperckiej. W każdym z obszarów działalności szkoleniowej firmy nasi Klienci mają do dyspozycji ludzi, którzy swoimi zawodowymi życiorysami gwarantują bardzo wysoki poziom realizacji projektów szkoleniowych.

Każdy projekt szkoleniowy traktowany jest indywidualnie i na życzenie Klientów poprzedzany jest badaniami oraz analizami optymalizującymi cykl edukacyjny. Dzięki takiemu podejściu Klienci otrzymują usługę szkoleniową która w znaczący sposób różni się od szkoleń katalogowych. Jest "uszyta na miarę" i zoptymalizowana pod względem umiejętności osób które uczestniczą w szkoleniach. Sukces szkolenia jest mierzony poprzez zaawansowane techniki weryfikacji umiejętności oraz długoterminowe osiągnięcia naszych klientów.

Naszym celem jest realizowanie usług szkoleniowych, które jakością i doborem kadry trenerskiej sprawiają, że możemy być dla naszych Klientów partnerami w drodze do realizacji ambitnych celów biznesowych.

Oferta firmy

Specjalizujemy się w realizacji dedykowanych szkoleń zamkniętych, i sięgamy po najnowsze mechanizmy realizacji szkoleń, takich jak blended learning do których przygotowujemy dedykowany kontent zarówno tradycyjny, e-learningowy, a także m-learningowy.

Pod koniec 2008 roku wprowadziliśmy do oferty ROI Consulting nowy dział szkoleń informatycznych. Szkolenia te w znaczny sposób wpływają na komplementarność oferty, i pozwalają Państwu na rozwijanie kompetencji informatycznych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych warunków finansowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych konsultantów jesteśmy w stanie realizować złożone projekty doradcze obejmujące takie zagadnienia jak:  Strategie marketingowe i PR

 Pozyskiwanie środków z UE na projekty edukacyjne i badawcze

 Strategie zarządzania Kapitałem Ludzkim

 Strategie sprzedażowe, w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług

 Badania rynku

 Coaching i mentoring

Dążenie do skutecznej realizacji zamierzeń naszych Klientów oraz jakość usług doradczych, to najważniejsze wyznaczniki naszej propozycji. Dla potrzeb powierzonych nam projektów tworzymy grupy specjalistów, których dotychczasowe osiągnięcia zawodowe gwarantują profesjonalną realizację usługi i powodzenie powierzanych nam przedsięwzięć. Projekty realizowane są zgodnie z przyjętymi standardami współpracy z organizacją Klienta. Dążymy do ustalenia partnerskich relacji gwarantujących efektywne wykorzystanie znajomości rynku naszych zleceniodawców oraz wiedzy dedykowanych do projektu konsultantów.