Eventroom Filip Hamerla

Opis firmy

Działamy na rynku już ponad 15 lat i z niekończącą się satysfakcją dbamy o techniczne aspekty wydarzeń, które Państwo realizujecie. Większość z nich nie mogłaby odbyć się bez udziału specjalistycznego sprzętu i dużej wiedzy technicznej połączonej z doświadczeniem ekipy realizującej.

W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej i komfortowej usługi z zakresu obsługi technicznej każdego organizowanego wydarzenia. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań, które zadowolą rosnące wymagania rynku.

Naszą misją jest doskonalenie oferty tak, by nasz Klient otrzymał pełen wybór możliwości i kompletny support techniczny w jednym miejscu. Od ciekawego projektu po efektowną, bezproblemową realizację.

Oferta firmy

Realizujemy zlecenia z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, multimediów, tłumaczeń symultanicznych, a dzięki posiadanym dekoracjom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu również niepowtarzalne rozwiązania scenograficzne. Konferencja, gala czy koncert, każdy wymagający event nabierze zupełnie nowych odcieni dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, doskonałej jakości nagłośnienia, zastosowaniu efektownej gry świateł i barwnych, świecących dekoracji.

Eventroom to jeden dostawca kompletnej techniki. Wszystko pod jednym adresem. Służymy doradztwem i bierzemy odpowiedzialność za całościową, techniczną stronę realizowanego wydarzenia.