Nowoczesna Firma S.A.

Opis firmy

Nowoczesna Firma S.A. (NF) jest spółką technologiczno – medialną działającą od 2005 roku, zajmującą się upowszechnianiem informacji na temat nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania, wspieraniem przedsiębiorczości i popularyzowaniem inwestowania w kapitał ludzki. Cel realizuje poprzez m.in. media internetowe, multimedia, TV internetową, wydawnictwa, konferencje, targi, seminaria.

Działalność firmy

Nowoczesna Firma - medium wiedzy dla biznesu upowszechnia wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania. Inspiruje menedżerów do rozwoju swoich firm i profesjonalizacji działań poprzez dostarczanie im informacji o najnowszych trendach, produktach i praktykach zarządzania. Prowadzi to wielokanałowo poprzez portal www.nf.pl, multimedialną telewizje kadry.tv, wydawnictwa drukowane, organizację Kongresów i seminariów w całej Polsce.

Portal nf.pl cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców – menedżerów, specjalistów, pracowników firm, którzy korzystają z niego pozyskując informacje na temat rozwoju, szkoleń, pracy, zarządzania, technologii ICT. Korzysta z niego ponad 1 000 000 unikatowych użytkowników miesięcznie, z tego z MMSP ok. 60% a reszta to reprezentanci dużych firm – 20% oraz studenci – 20%. Obecnie Portal NowoczesnaFirma.pl jest w pierwszej dziesiątce największych serwisów biznesowych w Polsce, według Gemius Trafic lipiec 2010.

Oprócz działalności on-line Nowoczesna Firma prowadzi też projekty off line: realizuje szereg konferencji, seminariów, warsztatów, targów – łącznie ok. 100 spotkań w roku, dla blisko 10 000 osób, które odbywają się w różnych regionach Polski.